Angličtina u nás

Vyučující na 1. stupni

Katka Corbin - rodilá mluvčí

Jednou z našich vyučujících angličtiny je Katka Corbin, která má status rodilého mluvčího. Své zkušenosti s výukou AJ získala mj. výukou v Dubaji. Hodiny, zejména pro nižší stupně, připravuje velmi poutavě a zábavné zábavně - slovní zásobu rozšiřuje dětem prostřednictvím písniček, básniček a multimediálních programů.

Mgr. Silvie Lešinská

Na výuce na 1. stupni se podílí také naše vyučující Mg. Silvie Lešinská, která má také své vlastní třídnictví. Její hodiny jsou naučné, zábavné a pro děti motivující. Důraz klade na diferencovanou výuku. S výukou Aj na 1. stupni má dlouholeté zkušenosti.

Mgr. Markéta Klamtová

Dále na 1. stupni učí angličtinu ještě Mgr. Markéta Klamtová, která má zkušenosti s výukou na mezinárodní škole Park Lane a připravuje se na státní zkoušku z anglického jazyka. 

Mgr. Gabriela Rákosníková

Pozadu nezůstává ani paní učitelka Mgr. Gabriela Rákosníková, která má zkušenosti s výukou na PORGu. Zejména v nižších ročnících často spojuje výuku se zpěvem a hudbou a využitím tabletů nebo interaktivní tabule. 

Vyučující na 2. stupni

Na 2. stupni angličtinu zaštiťuje učitelka s aprobací AJ, paní Mgr. Martina Sedlická, která s žáky procvičuje zejména gramatiku jazyka a naopak hodiny anglické konverzace vede rodilý mluvčí.

Výuku skvěle doplňuje právě rodilý mluvčí – Nathaniel Goulet, který má z USA bohaté zkušenosti s vedením lidí.

6 benefitů naší angličtiny

Přihlaste k nám své dítě

Ⓒ 2018 Základní škola Větrník | Webové stránky vytvořilo Než zazvoní