Dejte vašemu dítěti ten nejlepší základ do života


Dopřejte vašemu dítěti nejlepší možné vzdělání, jaké si zaslouží: v malé třídě s individuálním přístupem učitelů, kteří mu pomohou dostáhnout maxima.

Dopřejte vašemu dítěti vzdělání na ZŠ Větrník.


Novinka: Otevíráme 2. stupeň ZŠ

Od příštího roku (2019/20) otevíráme na naší škole nově také 2. stupeň vzdělávání. Využijte možnosti a přihlaste vaše dítě do právě se otevírající 6. třídy.


Chtějte pro vaše děti víc


Individuální přístup

Každé dítě je individualita. Díky malému počtu žáků v jedné třídě se učitelka může vašemu dítěti věnovat více času. Snažíme se každé dítě přivést na jeho maximum.

Bezpečné prostředí

Bezpečí vašich dětí je pro nás prioritou. Do naší školy se jen tak někdo neprobojuje. Bezpečně se ale vaše dítě bude cítit i ve výuce. Negativní jevům, jako je šikana, se nám daří efektivně předcházet.

Perfektní vybavení

Nejsme obyčejná škola. Proto můžeme vašim dětem nabídnout to nejlepší vybavení. Interaktivní tabule a nejmodernější IT vybavení zajistí, že vaše díte nebude pozadu hned od začátku.

Výborní pedagogové

Skvělé učitelky jsou naši prioritou. Paní učitelka bude o vašem dítěti vědět skutečně všechno. Proto jsou u nás třídní schůzky vedeny také formou individuálních konzultací.


Prohlédněte si fotografie ze školy


Škola na Facebooku