Dny otevřených dveří na 1. stupeň

 • Již běží zápis do 1. třídy, proto dny otevřených dveří pro 1. stupeň (na šk. rok 2021/22) neplánujeme. V případě, že máte zájem o přestup, neváhejte nás kontaktovat pro individuální termín.

Dny otevřených dveří na 2. stupeň

 • V současné epidemiologické situaci a vzhledem k individuálnímu přístupu naší školy nejen k žákům, ale i rodičům, jsme se rozhodli Dny otevřených dveří pro potenciální zájemce o přestup na 2. stupeň naší ZŠ Větrník konat formou osobních konzultací.

  Máte-li tedy zájem dozvědět se více o možnosti přestupu Vašeho dítěte k nám na 2. stupeň a potřebujete získat tolik potřebné informace, kontaktujte, prosíme, Mgr. Leonu Matějkovou, zást. ředitele pro 2. stupeň a domluvte si osobní schůzku. 

  E-mail:   l.matejkova@mills.cz  

  Ráda Vás seznámí s organizací a formou výuky a podělí se o dosavadní zkušenosti s tímto segmentem naší školy. Samozřejmě vyslechne také Vaše potřeby a očekávání a domluvíte se v příjemné atmosféře o případném dalším postupu.

  Těšíme se na Vás i Vaše děti

  Vedení školy

Zanechte nám zde svůj e-mail a my Vás budeme informovat o všech novinkách týkajících se nástupu na naši školu.Prohlédněte si naši školu


Kontaktujte nás


Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola a mateřská škola MILLS, s.r.o

náměstí 5. května č. 2
250 88  Čelákovice, Praha východ

 +420 733 572 832
j.melicharova@mills.cz