Dny otevřených dveří na 1. stupeň

 • 16. března
 • Vážení rodiče, zájemci o následující DOD, na kterém se dozvíte vše podstatné o naší škole. Moc rádi bychom se s Vámi setkali osobně a probrali společně všechny otázky, které se  vzdělávání žáků dětí na naší škole týkají. Bohužel, zatím netušíme, zda bude osobní setkání s  na půdě školy možné. Pokud ne, bude se DOD konat, jako už dva předešlé, on-line, formou individuálních video rozhovorů mezi Vámi, ředitelkou školy a učitelem. Veškeré informace k potřebnému připojení zde včas naleznete.
  Velmi děkujeme za pochopení a věřte, že i za stávajících okolností uděláme vše pro to, abyste získali dostatek podkladů a informací pro správné rozhodování o budoucnosti Vašich dětí.

Dny otevřených dveří na 2. stupeň

 • V současné epidemiologické situaci a vzhledem k individuálnímu přístupu naší školy nejen k žákům, ale i rodičům, jsme se rozhodli Dny otevřených dveří pro potenciální zájemce o přestup na 2. stupeň naší ZŠ Větrník konat formou osobních konzultací.

  Máte-li tedy zájem dozvědět se více o možnosti přestupu Vašeho dítěte k nám na 2. stupeň a potřebujete získat tolik potřebné informace, kontaktujte, prosíme, Mgr. Leonu Matějkovou, zást. ředitele pro 2. stupeň a domluvte si osobní schůzku. 

  E-mail:   l.matejkova@mills.cz  

  Ráda Vás seznámí s organizací a formou výuky a podělí se o dosavadní zkušenosti s tímto segmentem naší školy. Samozřejmě vyslechne také Vaše potřeby a očekávání a domluvíte se v příjemné atmosféře o případném dalším postupu.

  Těšíme se na Vás i Vaše děti

  Vedení školy

Zanechte nám zde svůj e-mail a my Vás budeme informovat o všech novinkách týkajících se nástupu na naši školu.Prohlédněte si naši školu


Kontaktujte nás


Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola a mateřská škola MILLS, s.r.o

náměstí 5. května č. 2
250 88  Čelákovice, Praha východ

 +420 733 572 832
j.melicharova@mills.cz