Reference rodičů

preloader-image
Této škole na dětech opravdu záleží a je to cítit v každém detailu. Jsem velmi spokojená.

Školu jednoznačně doporučuji. Za sebe, jako rodiče, i za dceru, jako žákyně 2.třídy. Dojíždět se vyplatí.

Propracovaný systém vedení učiva, výborný pedagogický sbor a hlavně přístup k dětem. Této škole na dětech opravdu záleží a je to cítit v každém detailu. Skvělá komunikace napříč všemu. Jsem velmi spokojená.

Těším se, až nastoupí i syn.

Michaela Crnko, maminka naší žačky ze 2. třídy

Při výběru základní školy byl pro nás důležitý počet žáků ve třídě a přístup vyučujícího k dítěti. Jsme velmi spokojeni.

Máme již jeden rok ve Větrníku za sebou a tak už jsem měla možnost zjistit, jak věci fungují a jak školní rok probíhá.

Při výběru základní školy byl pro nás důležitý počet žáků ve třídě a přístup vyučujícího k dítěti. Jsme velmi spokojeni, mám možnost některé věci ovlivnit a mám pocit, že přání a potřeby rodičů jsou vyslechnuty a je na ně reagováno. To se mi moc líbí.

Aktuálně mě nenapadá nic, co bych chtěla zlepšit.

Kamila Stará, maminka jednoho z našich žáků

Najít v dětech talent, to co jim jde a to rozvíjet přirozeným způsobem. To je naše zkušenost s Větrníkem.

Najít v dětech talent, to co jim jde a to rozvíjet přirozeným způsobem. To, co nejde samo nebo hned zkoušet, nevzdávat se. To je naše zkušenost s Větrníkem.

14 dětí ve třídě, celoroční téma, které si loni zvolily samy děti (letos je to Vesmírná třída). Tematické výlety a přednášky. Zkrátka interaktivní výuka se vším všudy, kdy si dítě tu teorii může osahat i v praxi.

K. Ch., rodiče ze 4. třídy

Pracovní nasazení pedagogů je neuvěřitelné!

ZŠ Větrník za naši rodinu mohu doporučit.

Jsem ráda za výuku AJ už od první třídy. Příjemné propojení školy a rodičů (těch, kteří chtějí spolupracovat).

Pracovní nasazení pedagogů je neuvěřitelné, pozitivní vůči dětem i rodičům. Velice oceňuji, jakým způsobem se zhostili své práce během pandemie. Mohu porovnat se státním školstvím, kde výuka vázla.

Jako negativum trochu vidím stravování v malé jídelně, chápu, že nelze nyní řešit jinak.

Ranní i odpolední družina funguje skvěle.

Ráda bych pedagogům i vedení ZŠ Větrník poděkovala za skvělý přístup, za trpělivost a za neupadající chuť učit. Děkujeme, děkujeme, děkujeme.

rodiče naší žačky ze 3. třídy

ZŠ Větrník odpovídá: Protože se Vaším podnětům věnujeme, již brzy otevřeme vlastní jídelnu přímo v budově školy.
Určitě bych školu Větrník doporučila.

Určitě bych školu Větrník doporučila. Oceňuji přístup učitelů, výuku i menší počet žáků ve třídě

rodiče našeho žáka

Jsme nadšeni, jakým způsobem se v ZŠ Větrník s dětmi pracuje.

Jsme nadšeni, jakým způsobem se v ZŠ Větrník s dětmi pracuje. Vybírali jsme s přesvědčením, že pokud si má naše dcera vytvořit pozitivní vztah ke vzdělávání, bude to právě na škole takové filosofie. Můžeme konstatovat, že se nám naše předpověď naplnila.
Příznivá atmosféra a přátelské prostředí, které na nás ve škole dýchlo už při první návštěvě v rámci dne otevřených dveří, se jednoznačně podepisuje na radosti, se kterou naše dcera do školy chodí. I přes veškeré komplikace v rámci online výuky i částečné online výuky si udržela  chuť do plnění školních výzev.
Anežka chodí do školy nesmírně ráda. Na dceru jsou kladeny nároky adekvátní jejím schopnostem a s úsměvem musíme potvrdit, že na samostatný úsudek, ke kterému je vedena, narážíme jako rodiče každodenně.
Jednoznačně děkujeme za aktivní přístup celého týmu, díky kterému mohly děti odjet na školu v přírodě a účastnit se mnohých dalších mimoškolních aktivit.

A. K., rodiče naší žačky

Škola slibovala individuální přístup k dětem a splnila mnohem víc!

Pro školu se rozhodla má dcera vlastně sama hned při návštěvním dni, kdy si jí získal svým přístupem pan učitel Suchý, upozorňuji, že do té doby trvala na tom, že do školy nepůjde a zůstane ve školce.

Škola slibovala individuální přístup k dětem, větší prostor pro rozvoj dítěte, což bylo důležité pro mě, jako matku. Škola oboje a vlastně mnohem víc splnila.

Samozřejmě asi největší zásluhu má třídní učitelka, paní Rákosníková, která naplnila mé očekávání nadlimitně. Nikdy bych nevěřila, že se někdo věnuje dětem s takou vervou a láskou, jako právě ona a to nejen v rámci  samotné výuky, ale i plněním jiných rozšířených aktivit, které děti vzdělávají snad ve všech možných oblastech života.

Líbí se mi celkové pojetí školy, kdy se díky společným projektům napříč ročníky školy a díky výuce etikety předchází problémům šikany, které znám od starších dcer z jiných škol. Celkový přístup vedení školy k řešení případných problémů, vzniklých třeba díky covidové situaci, nebo úžasné chování asistentek a družinářek hodnotím jako další velké plus této školy.

Nikde nechybí prostor pro komunikaci, možná je ho někdy až moc 😊.

Vybavení školy vnímám jako nadstandardní. Ale jako nejlepší hodnocení vnímám nadšení dvé dcery chodit do školy a její pláč na konci školního roku, že začínají prázdniny a že nebude škola…

L. V., rodiče naší žačky

Ⓒ 2018 Základní škola Větrník | Webové stránky vytvořilo Než zazvoní